Szamba betonowe dwukomorowe

W Szambo-Bet nieustannie dostarczamy klientom prywatnym i biznesowym szamba betonowe dwukomorowe, które otrzymały odpowiednie atesty i zostały wykonane z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Dostępne w naszej ofercie zbiorniki pozwalają na higieniczne, bezpieczne i niezawodne magazynowanie nieczystości przez wiele lat. Co istotne, oprócz sprzedaży wysokiej jakości produktów zapewniamy także ich transport nie tylko na terenie Polski, ale także Czech i Słowacji. Szambo-Bet jako jedyne w kraju otrzymało certyfikat EU, który upoważnia nas do obrotu tego typu materiałami budowlanymi. Wybierając nasze szamba betonowe dwukomorowe, masz pewność, że są one inwestycją na wiele lat. Aby potwierdzić ich jakość, objęliśmy je aż 5-letnim okresem gwarancji. Zapraszamy do poznania szczegółów dostępnej oferty! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – wykwalifikowany zespół Szambo-Bet nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji, pomagając w zakupie właściwego szamba betonowego dwukomorowego.

Zbiorniki jednokomorowe monolityczne

Zbiorniki dwukomorowe monolityczne

Zbiorniki wielokomorowe łączone

Zbiorniki jednokomorowe łączone

Jak działają szamba betonowe dwukomorowe?

Działanie szamb betonowych dwukomorowych, które często nazywa się także przelewowymi, można podzielić na dwa główne etapy. Pierwszy z nich to zatrzymanie tzw. stałych odpadów i zabezpieczenie ich przed przedostawaniem się do drugiej przegrody. To właśnie w niej są składowane nieczystości płynne, czyli ścieki.

Całość dopełniono dwoma kominami rewizyjnymi, które ułatwiają dostanie się do każdej przegrody szamba betonowego dwukomorowego. Konstrukcje o grubych, 10-centymetrowych ścianach umożliwiają także odprowadzanie wody przez specjalny drenaż w celu nawodnienia gruntu. Dostępne w naszej ofercie zbiorniki powstają przy użyciu betonu klasy od B20 do B40, który sprowadzamy od HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE – firmy będącej jednym z czołowych dostawców na terenie Europy. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór szamb betonowych dwukomorowych o wielu pojemnościach, np. 6, 10 czy 12 m3.

Trwały sposób na magazynowanie nieczystości

Szambo betonowe dwukomorowe, podobnie jak i jego odpowiedniki z jedną lub wieloma przegrodami, to jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych sposobów na magazynowanie ścieków oraz deszczówki na działkach, które z różnych przyczyn nie pozwalają na podłączenie sieci kanalizacyjnej. Rozwiązania dostępne w naszej ofercie to przede wszystkim gwarancja jakości na lata – szamba betonowe dwukomorowe powstają ze starannie wyselekcjonowanych materiałów o wysokim poziomie odporności, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie wilgoci, skrajne temperatury czy duże obciążenia.

Po umieszczeniu w wybranym miejscu nie powodują także zanieczyszczania środowiska. Znakomita szczelność szamb betonowych dwukomorowych sprawia, że wszystkie odpady i ścieki są trwale zamknięte wewnątrz zbiornika do momentu jego opróżnienia. Dzięki temu nie musisz się martwić o przedostawanie się nieczystości do gruntu i pobliskich wód. Warto także wspomnieć o atrakcyjnych cenach każdego z rozwiązań, które uzgadniamy indywidualnie z każdym klientem. Zapraszamy do zakupu jednego z dostępnych szamb betonowych dwukomorowych!