Szamba betonowe wielokomorowe

W ofercie firmy Szambo-Bet czekają na Ciebie wysokiej jakości szamba betonowe wielokomorowe dostępne w atrakcyjnych cenach. Zbiorniki, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez nasz zespół, otrzymały odpowiednie atesty będące najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości. Co więcej, każdy z zakupionych produktów jest również objęty aż 5-letnim okresem gwarancji. Nasza działalność nie kończy się jednak na samym tworzeniu szamb betonowych wielokomorowych o wielu pojemnościach. W Szambo-Bet zapewniamy także transport wybranego zbiornika na terenie Polski, Czech i Słowacji. Warto również wspomnieć, że jako jedyni w kraju uzyskaliśmy certyfikat EU, który uprawnia nas do obrotu materiałami budowlanymi typu zbiorniki betonowe. Ekonomiczne, funkcjonalne i niedrogie propozycje to gwarancja trwałości na lata. Odkryj, jakie szamba betonowe wielokomorowe znajdziesz w naszej ofercie!

Zbiorniki jednokomorowe monolityczne

Zbiorniki dwukomorowe monolityczne

Zbiorniki wielokomorowe łączone

Zbiorniki jednokomorowe łączone

Co warto wiedzieć o szambach betonowych wielokomorowych?

Szambo betonowe wielokomorowe to nic innego jak połączone ze sobą zbiorniki jednokomorowe. Do ich zespolenia wykorzystuje się specjalne rury przelewowe o wysokiej wytrzymałości. Tak stworzona konstrukcja może pochwalić się największą pojemnością ze wszystkich rozwiązań dostępnych w naszej ofercie, a tym samym pozwala na gromadzenie dużej ilości odpadów i obniżenie częstotliwości ich wywozu. Niewątpliwą zaletą naszych szamb betonowych wielokomorowych jest również możliwość wykorzystania ich jako system kanalizacyjny w dużych obiektach – od hal, przez magazyny, aż po biurowce o sporej powierzchni. W Szambo-Bet do produkcji wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane materiały, w tym między innymi beton klasy od B20 do B40. Tworzywo pochodzi do jednego z czołowych dostawców w Europie – firmy HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE. Do każdego szamba betonowego wielokomorowego możesz także dokupić dedykowaną mu płytę najazdową w atrakcyjnej cenie. Element o wytrzymałości na poziomie od 15 do 30 ton znacząco ułatwi opróżnianie zbiorników i wywóz nieczystości. Potrzebujesz pomocy w wyborze szamba betonowego wielokomorowego? Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!

Szambo betonowe wielokomorowe – zalety

Zarówno szamba betonowe wielokomorowe, jak i ich jedno oraz dwukomorowe odpowiedniki to gwarancja trwałości na lata. Zbiorniki, które wyróżniają się wysokim poziomem wytrzymałości, są odporne na negatywne działanie czynników zewnętrznych – skrajne temperatury, wilgoć, obciążenia czy uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nie musisz się martwić o powstawanie pęknięć. Co więcej, rozwiązania dostępne w naszej ofercie charakteryzują się także szczelnością. Nieczystości zostają zamknięte wewnątrz jednej z przegród szamba betonowego wielokomorowego, nie powodując zanieczyszczania środowiska, a przede wszystkim gruntu i pobliskich wód gruntowych. Warto również wspomnieć o wygodzie tego typu rozwiązania. Magazynowane wewnątrz zbiorników ścieki i stałe odpady mogą być z łatwością usuwane co kilka tygodni. Wybierając jedno z szamb betonowych wielokomorowych, zapewniasz sobie higieniczny i bezpieczny sposób gromadzenia nieczystości z sieci kanalizacyjnej, i to w konkurencyjnej cenie.