Szczelne szambo betonowe Zamość

Szambo betonowe ZamośćSzamba betonowe Zamość to usługa realizowana w ramach działalności firmy Szambo-Bet. Renomowany producent dostarcza na terenie województwa lubelskiego oraz całej Polski wysokiej jakości zbiorniki w atrakcyjnej cenie. Decydując się na proponowane rozwiązanie, przede wszystkim zyskujesz niezależność od oczyszczalni miejskiej oraz pełną swobodę wyboru pojemności zbiornika i częstotliwości jego opróżniania. Kompletny zbiornik dostarczany jest do klienta w najszybszym możliwym czasie, a konsultanci firmy dostępni są dla kupującego na każdym etapie zamówienia. Szambo betonowe transportowane do miejscowości Zamość to dobra inwestycja na lata, która nie generuje kolejnych kosztów związanych z pęknięciem czy nieszczelnością tworzywa sztucznego. Wykorzystany do produkcji beton klasy od B20 do B40 dostarczany jest przez czołowego producenta HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE. Połączenie naszej wiedzy i doświadczenia oraz doskonałej jakości materiału gwarantuje niezawodność szamba przez długie lata.

Dostępne wymiary i pojemności szamb betonowych

Szambo-Bet jako producent szamb betonowych w pełni odpowiada na potrzeby i oczekiwania mieszkańców Zamościa oraz okolicznych miejscowości. Prezentowane rozwiązania stworzone zostały z myślą o wymagających klientach, którzy poszukują kompleksowego rozwiązania w gospodarstwie domowym lub niewielkim, wolnostojącym lokalu usługowym. Szamba betonowe zarówno te jednokomorowe, dwukomorowe, jak i łączone szeregowo w kilka komór są najtańszym i najbardziej popularnym rozwiązaniem będącym jednocześnie świetną inwestycją na długie lata. W przygotowanym asortymencie czekają na Ciebie rozwiązania o funkcjonalnej pojemności od 4000 do 24000 litrów. Wymiary takich zbiorników różnią się między sobą pojemnościami, ale również typem zbiornika. Przykładowo zbiornik jednokomorowy monolityczny o pojemności 7000 litrów ma wymiary 300x240x125 cm, natomiast dwukomorowy monolityczny o takiej samej pojemności to wymiary 300x240x140 cm. Tym samym każdy klient jest w stanie samodzielnie dopasować parametry zbiornika do konkretnych wymagań projektowych i własnych oczekiwań.

Szamba betonowe Zamość i okolice

Szambo-Bet to prężnie działająca firma oferująca transport szamb betonowych na całą Polskę, Czechy i Słowację. Proponowane rozwiązania są kompletne i o wiele wytrzymalsze niż zbiorniki z PCV. W skład zestawu wchodzi zbiornik, komin betonowy oraz właz. W przypadku szamb dwukomorowych dostępne są dwa włazy żeliwne lub betonowe, kominki oraz płyta przelewowa z otworem. Bardzo ważne z perspektywy bezpieczeństwa i dobrze zainwestowanych środków jest posiadanie przez naszą firmę wszelkich atestów oraz certyfikatu EU, który wyróżnia nas na tle konkurencji. Dzięki naszym produktom skutecznie usuniesz nieczystości bytowe z gospodarstwa domowego lub domku letniskowego z uwzględnieniem obowiązujących norm i wytycznych zawartych w planach zagospodarowania przestrzennego. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia działu obsługi klienta.