Województwo opolskie

Szambo betonowe to podziemny zbiornik, do którego odprowadzane są ścieki z urządzeń kanalizacyjnych. W naszym sklepie Szambo-Bet znajdziesz szeroki wybór modeli, które spełnią wszelkie oczekiwania. Jeśli zatem szukasz wysokiej jakości szamba betonowego w Opolu, to doskonale trafiłeś. Od wielu lat dostarczamy zbiorniki wykonane z najtrwalszych materiałów, które mogą mieć zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak również gospodarczych i użyteczności publicznej. Stosowany jest głównie w miejscach, gdzie nie ma dostępu do kanalizacji miejskiej. Szamba betonowe w miejscowości Opole mogą być wykorzystywane zarówno na ścieki i deszczówkę, jak i również na gnojowicę. Wybierając nasze produkty, możesz mieć pewność, że spełnią wzorowo swoje zadanie. Różne modele dostępne w ofercie naszego sklepu pozwalają wybrać odpowiedni rodzaj, idealnie dostosowany do panujących warunków i potrzeb.

Szamba betonowe – wybierz najwyższą jakość

Oferujemy szeroki wybór szamb betonowych w Opolu. Nasze produkty cechują się przede wszystkim najwyższą jakością, którą widać już po samych materiałach użytych do produkcji. Zbiorniki są szczelne i trwałe, a solidna konstrukcja pozwala wytrzymać duży nacisk na ziemię oraz wysokie ciśnienie. Ponadto szamba betonowe w opolskim od firmy Szambo-Bet wyróżniają się na tle innych doskonałą odpornością na działanie czynników zewnętrznych oraz trudnych warunków atmosferycznych. Spełniają wszystkie kryteria i normy jakościowe, a także atesty higieniczne, co sprawia, że nie ma ryzyka zanieczyszczenia gleby i źródła wody. Wykonane zgodnie z projektami techniczno-budowlanymi mogą być również instalowane na podmokłych gruntach oraz miejscach utrudniających wykonanie wysokich wykopów. Ponadto nasze szamba betonowe są proste w montażu i przede wszystkim niezawodne.

Szambo betonowe – tylko z Szambo-Bet

W naszym asortymencie znajdziesz 4 rodzaje szamb. Wśród nich można wymienić szamba jednokomorowe, które są zbudowane z jednej komory niemającej żadnych przegród. Ten rodzaj zbiornika jest najprostszym rozwiązaniem i cechuje się wysoką szczelnością. Innym rodzajem do wyboru są szamba zbudowane z dwóch komór – dwukomorowe. Pomiędzy nimi jest zastosowana przegroda betonowa. Taka konstrukcja pozwala na wstępne oczyszczenie ścieków przed ich rozsączeniem. W naszej ofercie znajdziesz również szamba betonowe, w których można dowolnie łączyć zbiorniki w sposób szeregowy, co pozwala maksymalnie zwiększyć pojemność szamba od 8000l do 24000l. Ostatnim modelem są szamba betonowe jednokomorowe łączone, gdzie znajdują się dwa zbiorniki – umieszczone jeden nad drugim. Górny jest przykryty pokrywą betonową z kominkiem i włazem oraz nie ma dna. Wszystkie modele mają niezwykle grube ściany, których szerokość wynosi 10 cm i są wykonane z wysokiej jakości betonu od B20 do B40 dostarczanego przez wiodącego producenta w tej branży, a mianowicie firmę Heidelberger – Górażdże. Nasza marka działa na terenie całej Polski – jeśli zatem szukasz szamb betonowych w Opolu, to już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z atrakcyjnych cen.