Województwo pomorskie

Jeśli mieszkasz w województwie pomorskim i potrzebujesz dobrej jakości szamba betonowego, to doskonale trafiłeś. Nasza firma Szambo-Bet działa na rynku od wielu lat i cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Zajmujemy się sprzedażą, transportem oraz montażem zbiorników na ścieki i nieczystości, a także na deszczówkę i gnojowicę. Dostępne w naszej ofercie szamba betonowe w miejscowości Gdańsk to z pewnością inwestycja na lata, którą cechuje niezawodność i bezawaryjność. Modele przez nas oferowane są przeznaczone zarówno do domów, jak i pozostałych budynków różnego rodzaju – w tym także użytku publicznego, czy instytucji budowlanych. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy certyfikat EU, który uprawnia do obrotu tego rodzaju zbiornikami, a nasze produkty są niezwykle wytrzymałe i wykonane z wysokiej jakości betonu pochodzącego od marki znanej w całej Europie, a mianowicie Heidelberger – Górażdże.

Szambo betonowe w Gdańsku tylko z Szambo-Bet

Oferowane w naszym sklepie szamba betonowe w województwie pomorskim cechują się wysoką jakością materiałów, które nie korodują i nie wchodzą w reakcję z otoczeniem. Ponadto są niezwykle szczelne i odporne na trudne warunki atmosferyczne. Wyróżniają się również doskonałą trwałością na uszkodzenia mechaniczne, a solidna konstrukcja i ściany o grubości 10 cm umożliwiają instalację również na podmokłych gruntach. Nasze produkty spełniają wszelkie normy jakościowe oraz kryteria. Co więcej, są przyjazne naturalnemu środowisku, dzięki czemu nie powstaje ryzyko zanieczyszczenia gleb i wód. Ponadto są proste w montażu, a także wykonane zgodnie z projektami techniczno-budowlanymi, co przekłada się na dużą wytrzymałość względem nacisku na ziemię i duże ciśnienie. Szeroki wybór modeli umożliwia dostosowania szamba betonowego Gdańsk do warunków panujących na działce i do potrzeb względem pojemności zbiornika.

Wybierz najlepsze szamba betonowe dostępne w Szambo-Bet

Szamba betonowe w województwie pomorskim dostępne w naszym sklepie internetowym Szambo-Bet występują w czterech rodzajach. Wśród nich oferowane są modele jednokomorowe, bez żadnych przegród. Są one najprostszym rozwiązaniem, które jest szczelne i nie przewiduje możliwości rozsączania ścieków. Dwukomorowe modele dzięki przegrodzie betonowej umożliwiają wstępne oczyszczenie ścieków przed rozsączeniem. Natomiast szamba betonowe wielokomorowe łączone zwiększają maksymalną pojemność zbiornika aż do 24 000 l. Ostatnim oferowanym modelem są jednokomorowe szamba betonowe łączone, gdzie występują dwa zbiorniki umieszczone jeden nad drugim. Górny zbiornik nie ma dna i jest przykryty pokrywą betonową z kominem i włazem. W każdym modelu występuje wysoka jakość betonu określana symbolami od B20 do B40. Poza niezawodnymi i solidnie wykonanymi zbiornikami oferujemy atrakcyjne ceny, a także pomoc przedzakupową, polegającą na technicznym dopasowaniu zbiornika na szambo oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Ponadto zapewniamy sprawny montaż, jak i prace naprawcze w razie potrzeby. Już dziś zachęcamy do kontaktu!