Szambo betonowe Częstochowa

Szambo betonowe Częstochowa

Szambem betonowym nazywamy zbiornik o wybranej pojemności, który służy do magazynowania wszelkiego rodzaju nieczystości ciekłych, takich jak ścieki, deszczówka czy gnojowica. Charakterystyczną cechą dobrych szamb jest ich szczelność oraz najwyższa możliwa jakość, która pozwala na wieloletnie użytkowanie bez możliwości wystąpienia niespodziewanych awarii. Jako firma Szambo-Bet stworzyliśmy szamba betonowe, które można zakupić w mieście Częstochowa. Mogą służyć jako zbiorniki w budynkach mieszkalnych oraz gospodarczych, a także w budynkach użytku publicznego czy instytucji budowlanych – zatem wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do przyłącza kanalizacji. Przeważnie szambo betonowe Szambo-Bet do zakupu w Częstochowie jest wykonane z płyty najazdowej, betonowego zbiornika oraz włazu i komina. Doskonałe dopasowanie wszystkich elementów skutkuje najwyższą możliwą szczelnością. Poznaj koniecznie nasz asortyment!

Szamba betonowe w Częstochowie – dlaczego warto kupić w Szambo-Bet?

Nasza firma zwraca szczególną uwagę na trwałość, szczelność oraz atrakcyjność cenową wszystkich produktów, gdyż wychodzimy z założenia, że jeden zakup powinien doskonale spełniać swoje zadanie przez wiele lat po instalacji. Nasze szamba betonowe w Częstochowie są wykonane z betonu od klasy B20 aż do klasy B40 firmy Heidelberger – Górażdże. Ściany o 10-centymetrowej grubości są odporne na duże ciśnienie i nacisk gleby dookoła, a dzięki wzmocnieniu w elementach nośnych uzyskaliśmy także wzorową szczelność. Wszystkie projekty są zgodne z wieloma wymogami względem higieny, a także spełniają rygorystyczne normy tyczące się jakości. Dzięki odpowiedniej szczelności nasze szamba betonowe w mieście Częstochowa pozostają obojętne dla środowiska i tym samym nie wpływają na czystość wód gruntowych oraz gleby. Mocna i masywna konstrukcja szamb betonowych umożliwia ich zastosowanie nawet na podmokłych terenach w Częstochowie.

Dlaczego szamba betonowe są tak ważne w gospodarstwie domowym?

Nasze szamba betonowe w Częstochowie występują w czterech, głównych rodzajach. Pierwszym i zarazem najczęściej wybieranym jest szambo jednokomorowe, które charakteryzuje się stosunkowo niewielkimi wymiarami oraz wzorową szczelnością. Drugim rodzajem jest szambo betonowe dwukomorowe, które ma dwie komory rozdzielone betonową, bardzo wytrzymałą płytą. Trzecią formą wartą rozważenia są szamba betonowe wielokomorowe, łączone. Ich główną cechą jest możliwość łączenia szeregowego kilku szamb, dzięki czemu można osiągnąć ogromną pojemność do 24 000 litrów. Szamba betonowe Szambo-Bet w Częstochowie występują także pod postacią szamb jednokomorowych łączonych, składających się z dwóch zbiorników umieszczonych jeden nad drugim. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości betonu o jakości od B20 do B40. Zamówienia i montaż realizujemy bardzo szybko. Jesteśmy także do dyspozycji w razie wystąpienia niespodziewanych awarii. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dla każdego staramy się dobrać jak najlepsze rozwiązania. Dlatego zapraszamy do współpracy jeszcze dziś!