Szambo betonowe Koszalin

Szambo betonowe Koszalin

Od wielu lat staramy się dbać o naszych klientów w Koszalinie, najbardziej jak to tylko możliwe. Kładziemy nacisk na wysoką jakość produktu i wyspecjalizowany personel, który zawsze i chętnie pomoże naszym klientom. Zajmujemy się pomocą w wyborze szamba pod względem powierzchni, kształtu oraz dokładnego modelu i pojemności. Dostarczamy szamba betonowe w dowolne miejsce w Polsce w ciągu 2-5 dni roboczych i wykonujemy darmowy montaż, co ułatwia współpracę i dodaje wygody oraz komfortu. Mimo, że nasze szamba betonowe są wyjątkowo szczelne, solidne i wykonane z ogromną dokładnością oraz starannością to proponujemy państwu 5 lat gwarancji. Nasza firma posiada ogromne doświadczenie i wyjątkowy profesjonalizm, a dowodem na to jest certyfikat EU, uprawniający do obrotu materiałami budowlanymi typu “zbiorniki betonowe”. Dodatkowo nasze betonowe szamba posiadają atest o nr HK/W/0004/01/2004, dokumentację techniczną oraz deklarację zgodności.

Czym kierować się przy wyborze betonowego szamba w Koszalinie?

Wszystkie domy i gospodarstwa domowe potrzebują mieć dostęp do szamba. Posiadamy bardzo duży wybór szamb betonowych, które można dostosować według kształtu, wielkości, modelu i pojemności, tak, aby dopasować zbiornik w wyznaczonym miejscu, żeby się odpowiednio zmieścił. W ofercie można znaleźć zbiorniki jednokomorowe monolityczne, zbiorniki dwukomorowe monolityczne i jednokomorowe łączone, które można połączyć z innym zbiornikiem. Do wyboru są rozmiary :4 m3, 5 m3, 6 m3, 7 m3, 8 m3, 9 m3, 10 m3 i 12 m3 o pojemności od 4000 do 24000 litrów. Nasze szamba są wytwarzane z solidnego betonu klasy od B20 do B40 o grubości 10 cm, który pochodzi od znanego i rozpoznawalnego, europejskiego producenta – firmy Heidelberger-Górażdże , dzięki czemu szambo betonowe jest bardzo mocne, trwałe, nie ulega awariom, czynnikom atmosferycznym,a przede wszystkim- nie pęka i jest produktem, który będzie funkcjonować poprawnie przez wiele lat. 

Wyjątkowo porządne i solidne szamba betonowe w Koszalinie

 Z naszej wyjątkowej oferty chętnie korzystają osoby prywatne jak i właściciele firm. Współpracujemy z biurami, punktami usługowymi oraz domami prywatnymi. Jesteśmy dużą firmą w Koszalinie, która zapewnia sprzedaż solidnych szamb betonowych na terenie całego kraju. Zajmujemy się transportem i dostarczamy nasz produkt pod wskazany adres. Wykonujemy darmowy montaż i doradzamy, co będzie najlepszym rozwiązaniem. Każdy produkt obejmuje 5 letnia gwarancja. Nasz personel to grupa wyspecjalizowanych profesjonalistów, którzy poradzą sobie z każdym zadaniem. Same zbiorniki wykonane są bardzo dokładnie i szczegółowo. Są szczelne, odporne na warunki atmosferyczne i inne przeciwności. Cechuje je bezpieczeństwo, ponieważ toksyny i nieczystości nie wydostają się poza zbiornik, co jest bardzo ważne dla środowiska. Poza wyjątkową jakością i gwarancją bezpieczeństwa możemy pochwalić się bardzo konkurencyjnymi cenami. Skorzystaj z naszych usług, kupując betonowe szambo w Koszalinie, a będziesz zadowolony!