Kanał samochodowy

W ofercie Szambo-Bet znajdziesz bogaty wybór konstrukcji wykonanych z betonu, a wśród nich kanały samochodowe w wymiarach indywidualnie dopasowanych do Twoich potrzeb. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się nie tylko w sprzedaży wysokiej jakości produktów, ale także ich projektowaniu i produkcji – dzięki temu możemy nieustannie nadzorować proces tworzenia każdego z dostępnych rozwiązań, upewniając się, że spełnia odpowiednie standardy. Wybierając jeden z naszych kanałów garażowych, otrzymujesz aż 5-letnią gwarancję i masz pewność, że otrzymały one odpowiednie atesty świadczące o bezpieczeństwie ich użytkowania. Nie tylko oferowane produkty zostały docenione na arenie międzynarodowej – nasza firma jako jedyna w Polsce uzyskała certyfikat EU, który uprawnia nas do obrotu materiałów typu zbiorniki betonowe. Poznaj szczegóły asortymentu i zamów wybrany kanał samochodowy w konkurencyjnej cenie, a my dostarczymy go prosto pod wskazany adres na terenie całego kraju!

KANAŁ SAMOCHODOWY WARSZAWAKANAŁ SAMOCHODOWY WROCŁAWKANAŁ SAMOCHODOWY SZCZECINKANAŁ SAMOCHODOWY KRAKÓWKANAŁ SAMOCHODOWY POZNAŃ

Producent kanałów samochodowych dedykowanych nie tylko profesjonalnym warsztatom

Jako producent oferowanych kanałów garażowych możemy zagwarantować Ci ich wysoką jakość, wytrzymałość i stabilność. Dzięki współpracy z zaufanymi dostawcami, wśród których nie zabrakło czołowego producenta betonu – firmy HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE, nasze rozwiązania powstają wyłącznie z materiałów klasy od B20 do B40. To właśnie one sprawiają, że konstrukcje przez lata pozostają odporne na nacisk pojazdu, a tym samym nie występują żadne pęknięcia czy kruszenie się. Kanały samochodowe równie znakomicie radzą sobie z niskimi temperaturami, a tym samym mogą być z powodzeniem instalowane w nieogrzewanych garażach. Na tym jednak nie koniec – betonowe konstrukcje są także odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci. To wszystko w jednej z najbardziej konkurencyjnych cen na rynku! Kanał samochodowy naszej produkcji to inwestycja na wiele lat, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego warto zdecydować się na budowę kanału samochodowego betonowego?

Kanał samochodowy betonowy to znakomita propozycja zarówno dla właścicieli domów jednorodzinnych i innych budynków, jak i profesjonalnych warsztatów. Stabilne i trwałe konstrukcje, które montujemy od razu na miejscu na wcześniej przygotowanym terenie, nie bez powodu od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Podobnie jak dostępne w naszej ofercie szamba, tak i każdy z kanałów samochodowych powstaje ze starannie wyselekcjonowanych materiałów o maksymalnym poziomie trwałości. Jednolity i przenośny produkt, który nie wymaga pozwolenia na budowę, wyróżnia się także niskim kosztem zakupu i instalacji, a tym samym jest częściej wybierany niż jego murowany odpowiednik. Nie możemy zapomnieć o możliwości postawienia kanału garażowego na mokrym terenie – konstrukcje znakomicie radzą sobie nawet z ekstremalnymi warunkami, dzięki czemu nie musisz się martwić o ich uszkodzenie. Masz pytania na temat dostępnych produktów? A może potrzebujesz pomocy w zakupie odpowiedniego rozwiązania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać niezbędne informacje na temat kanałów samochodowych betonowych!

 

RODZAJ KANAŁU

WYMIARY

CENA

KANAŁ KRÓTKI

400x120x170
(DŁ. x SZER. x WYS.)

CENA WRAZ Z TRANSPORTEM USTALANA JEST TELEFONICZNIE BĄDŹ MAILOWO

KANAŁ DŁUGI

560x120x170
(DŁ. x SZER. x WYS.)

CENA WRAZ Z TRANSPORTEM USTALANA JEST TELEFONICZNIE BĄDŹ MAILOWO