Szamba betonowe jednokomorowe

W Szambo-Bet znajdziesz bogaty wybór zbiorników na ścieki czy deszczówkę, a wśród nich szambo betonowe jednokomorowe dostępne w wielu rozmiarach. Oferowane rozwiązania są projektowane i produkowane przez nasz zespół – jako producent niezawodnych sposobów na gromadzenie płynnych nieczystości możemy nie tylko zagwarantować Ci ich wysoką jakość, ale także zaproponować aż 5-letni okres gwarancji. Co więcej, nasze szamba betonowe jednokomorowe otrzymały atest HK/W/0004/01/2004 i deklarację zgodności, a tym samym są bezpieczne w korzystaniu i spełniają rygorystyczne normy. Na tym jednak nie koniec – Szambo-Bet to jedyna firma w Polsce, która może pochwalić się certyfikatem EU uprawniającym do obrotu materiałami budowlanymi typu zbiorniki betonowe. Wybierając jeden z dostępnych produktów, możesz mieć pewność, że będzie on inwestycją na długie lata. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szambami betonowymi jednokomorowymi oferowanymi przez naszą firmę, które kupisz w atrakcyjnej cenie i z transportem na terenie całej Polski.

Zbiorniki jednokomorowe monolityczne

Zbiorniki jednokomorowe łączone

Szambo betonowe jednokomorowe – kompaktowy sposób na gromadzenie ścieków

W ofercie Szambo-Bet znajdziesz szamba betonowe jednokomorowe monolityczne, będące jednym z najchętniej wybieranych rodzajów zbiorników przez naszych klientów. Konstrukcje tylko z jedną przegrodą zostały wzbogacone o kominek rewizyjny oraz właz żeliwny lub betonowy. Możesz również zdecydować się na dokupienie płyty najazdowej, której poziom wytrzymałości wynosi od 15 do 30 ton.

Wśród dostępnych propozycji nie zabrakło zbiorników o pojemności 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 i 12 m3, których cena wraz z transportem jest uzgadniana indywidualnie w trakcie rozmowy telefonicznej lub korespondencji mailowej. Co istotne, wszystkie dostępne w naszej ofercie szamba betonowe jednokomorowe mają 10-centymetrowe ściany, które powstają z betonu klasy od B20 do B40. Materiał sprowadzamy od jednego z czołowych producentów w Europie – firmy HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE. Potrzebujesz pomocy w wyborze szamba betonowego jednokomorowego? Skorzystaj z porad profesjonalnego doradcy Szambo-Bet!

Co warto wiedzieć o szambach betonowych jednokomorowych?

Szambo betonowe jednokomorowe to znakomite rozwiązanie na magazynowanie ścieków w lokalizacjach, które nie pozwalają na podłączenie tradycyjnej, miejskiej sieci kanalizacyjnej. Konstrukcje o formie czworokąta, w zależności od wybranej pojemności, mogą być z powodzeniem instalowane w miejscach na przydomowym i każdym innym terenie, po którym poruszają się pojazdy.

To wszystko dzięki wysokiej odporności szamb betonowych jednokomorowych na obciążenia – zbiorniki po zamontowaniu dodatkowej płyty najazdowej nie ulegają uszkodzeniom i pęknięciom oraz mogą być z powodzeniem opróżniane przez wóz asenizacyjny. Co więcej, pomimo obecności tylko jednej przegrody zapewniają maksymalną higieniczność, bezpieczeństwo i co najważniejsze – szczelność podczas magazynowania płynnych nieczystości. Ścieki odprowadzane z budynku nie przedostają się na zewnątrz zbiornika, dzięki czemu nie zanieczyszczają środowiska, w tym także pobliskich wód gruntowych. Przed zamontowaniem szamba betonowego jednokomorowego należy pamiętać o przygotowaniu specjalnego otworu.