Szamba betonowe 7m3

Szamba betonowe, w tym te o pojemności 7m3, to jedne z najpopularniejszych sposobów na magazynowanie nieczystości z domowej czy biurowej sieci kanalizacyjnej. Szukasz zbiornika wykonanego z wysokiej jakości materiałów, który posłuży Ci przez wiele lat? Poznaj szczegóły naszej oferty! W Szambo-Bet od wielu lat specjalizujemy się zarówno w projektowaniu, jak i produkcji szamb betonowych 7m3, które zostały docenione przez klientów nie tylko w Polsce, ale także Czechach i Słowacji. Nasze przedsiębiorstwo jako jedyne w kraju może pochwalić się certyfikatem EU, który uprawnia do obrotu materiałami budowlanymi typu zbiorniki betonowe, dzięki czemu masz pewność, że wybrany produkt spełnia rygorystyczne normy jakości. Co więcej, wszystkie oferowane propozycje otrzymały także atest HK/W/0004/01/2004 i deklarację zgodności. Zapraszamy do poznania szczegółów dostępnych szamb betonowych o pojemności 7m3!

Szamba betonowe 7m3 dostępne w ofercie Szambo-Bet

Szamba betonowe o pojemności 7m3 to jedna z wielu propozycji, które znajdziesz w ofercie naszej firmy. Choć dostępne zbiorniki różnią się rozmiarem i liczbą komór, to łączy je wysoka jakość i precyzja wykonania, które zostały potwierdzone aż 5-letnią gwarancją. Jako producent proponowanych produktów możemy zapewnić Cię, że proces ich wytwarzania jest nieustannie kontrolowany, a w trakcie produkcji zostają wykorzystane wyłącznie sprawdzone i odpowiednio przetestowane materiały. Każde szambo betonowe o pojemności 7m3 ma ściany o grubości 10 cm, które wykonujemy z betonu klasy od B20 do B40 dostarczanego nam przez firmę HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE. Odpowiedni sposób konstrukcji, precyzyjne połączenie poszczególnych elementów i możliwość dokupienia płyty najazdowej o wytrzymałości od 15 do 30 ton gwarantuje, że zamówione szambo betonowe 7m3 z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Zalety wytrzymałych szamb betonowych o pojemności 7m3

Zastanawiasz się, dlaczego warto zdecydować się na zakup jednego z szamb betonowych o pojemności 7m3? To bardzo proste – zaprojektowane przez nas zbiorniki powstały z wytrzymałych i trwałych materiałów, które doskonale radzą sobie z negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, a tym samym są inwestycją na wiele lat. Zastosowanie betonu klasy od B20 do B40 gwarantuje, że wilgoć, ekstremalne temperatury czy duże obciążenia nie będą w stanie uszkodzić szamba betonowego 7m3. Co więcej, to właśnie dzięki wykorzystanym tworzywom zbiorniki charakteryzują się szczelnością i skutecznie zapobiegają powstawaniu wycieków. Wszystkie odpady są magazynowane wewnątrz komór i nie przedostają się do gleby, a tym samym nie powodują zanieczyszczenia środowiska. Warto także zwrócić uwagę na stosunek jakości do ceny oferowanych szamb betonowych o pojemności 7m3 – dostępne rozwiązania kupisz w konkurencyjnej cenie, mając pewność, że spełniają rygorystyczne standardy i otrzymały odpowiednie atesty. Potrzebujesz pomocy w wyborze właściwego szamba betonowego 7m3? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!