Szamba betonowe – ceny

Cena usługi jest ustalana indywidualnie – dotyczy to kosztu transportu jak i ceny samego zbiornika. By dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu: 726 209 726 lub kontakt@betonowe-szambo.pl

Witaj na stronie internetowej firmy Szambo-Bet! Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się produkcją i dostarczaniem niezawodnych szamb betonowych w atrakcyjnych cenach klientom z Polski, Czech i Słowacji. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie zbiorniki wykonane z solidnych, wytrzymałych materiałów, w tym między innymi z betonu klasy od B20 do B40 dostarczonego przez renomowanego producenta HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE. Wraz z przystępnym kosztem zakupu otrzymujesz 5-letnią gwarancję, transport na terenie całego kraju i pewność, że każde szambo betonowe spełnia rygorystyczne normy jakości. Ceny dostępnych rozwiązań zależą od wielkości i rodzaju wybranego zbiornika, dlatego każda z nich jest ustalana indywidualnie z klientem i uwzględnia również jego dostarczenie. Chcesz poznać koszt zakupu wybranego szamba? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Szamba betonowe w atrakcyjnych cenach dla gospodarstw domowych i punktów usługowych

Chcesz zamontować na swojej działce szambo betonowe? Jego ceny są uzależnione od wielu czynników. Jednym z nich jest sama budowa zbiornika. Do najtańszych rozwiązań należą oczywiście propozycje jednokomorowe, czyli bez dodatkowych przegród, w których wszystkie nieczystości są gromadzone wspólnie. Z kolei najdroższym produktem dostępnym w naszej ofercie są zbiorniki wielokomorowe łączone. Na tym jednak nie koniec – w zależności od rozmiaru szamba betonowego jego cena może ulec zmianie. Kompaktowe rozwiązania o pojemności 4m3 są o wiele tańsze niż ich 12-metrowe odpowiedniki, jednak koszt zakupu przekłada się także na opłaty za wywóz odpadów. Zbiorniki o dużej objętości znacząco wpływają na obniżenie częstotliwości korzystania z wozu asenizacyjnego, który służy do usuwania nieczystości z terenów prywatnych. Warto jednak pamiętać, że zakup jednego z szamb betonowych dostępnych w atrakcyjnej cenie to wydatek jednorazowy, dzięki któremu zagwarantujesz sobie higieniczny i niezawodny sposób na wieloletnie magazynowanie odpadów.