Szamba betonowe Bydgoszcz

 W dzisiejszych czasach, gdy w okolicy gospodarstwa domowego nie ma systemu kanalizacji, niezbędne jest szambo. Jest to podstawa i fundament od którego warto rozpocząć budowę domu. Obecnie w Bydgoszczy posiadamy betonowe szamba, które są o klasę lepsze od popularnych zbiorników plastikowych. Przede wszystkim kwestia jakości i bezpieczeństwa. Zbiorniki plastikowe w przeciwieństwie do betonowych bardzo często pękają pod wpływem różnych czynników i wyciekają nieczystości do wód gruntowych co powoduje duże zanieczyszczenie i nieprzyjemny zapach. Szamba betonowe są bardzo mocne i solidne, a co za tym idzie- nie ulegają uszkodzeniu. Potrafią przetrwać każde warunki atmosferyczne i inne szkody mechaniczne. Są bardzo szczelne i bezpieczne. Oferujemy szamba betonowe w Bydgoszczy w bardzo rozsądnych cenach, cechujące się ogromną wytrzymałością i jakością, dzięki czemu będą Państwu służyć przez lata.

Co dokładnie wybrać?

 Zawsze w takiej sytuacji pojawia się dylemat, który zbiornik będzie właściwy. Czy nie będzie zbyt mały lub zbyt duży, lub czy zmieści się w przeznaczonym miejscu. Warto w takiej sytuacji wziąć pod uwagę ilość osób, która będzie z tego korzystać i dokładnie zmierzyć obszar w którym jest planowany montaż i zgłosić się do naszych specjalistów-oni się wszystkim dokładnie zajmą. W ofercie szamb betonowych posiadamy bardzo spory wybór. Nasze modele można podzielić na: kształt, pojemność, wielkość i konstrukcję. Posiadamy szamba betonowe o pojemności od 4000 do 24000 litrów o objętości: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 m3.  Do wyboru mamy zbiorniki prostokątne jednokomorowe monolityczne, zbiorniki dwukomorowe monolityczne oraz jednokomorowe łączone z innymi modelami. Stosujemy grube ścianki z betonu(10 cm), wysokiej jakości klasy min B20 do B40 i dostarczanego przez czołowego producenta w Europie HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE co daje gwarancję i pewną jakość produktu.

Warto postawić na Szamba betonowe Bydgoszcz

 Nasza firma charakteryzuje się solidnością, rzetelnością i dbałością o klienta. Jako dowód, posiadamy certyfikat EU uprawniający do obrotu materiałami budowlanymi typu „zbiorniki betonowe” na terenie Polski oraz na terenie Krajów Unii Europejskiej. Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ żadna inna firma z tej branży nie posiada takiego tytułu. Posiadamy grupę specjalistów, dbającą o każdy szczegół, aby klient był zadowolony. Specjaliści służą poradą i oceną sytuacji. Z Bydgoszczy szambo betonowe może zostać przetransportowane w dowolne miejsce naszego kraju, a fachowcy zajmują się profesjonalnym montażem, za co klient nie ponosi kosztów. Cała procedura trwa średnio od 2 do 5 dni roboczych. Poza tymi korzyściami, dbamy również o komfort psychiczny naszych klientów, dając 5 lat gwarancji na nasze betonowe szamba. W razie jakiejkolwiek usterki, co jest bardzo mało prawdopodobne, nasza firma wszystkim się zajmie za klienta. Jest to ogromny komfort i ulga. Solidny produkt w rozsądnej cenie. Warto postawić na jakość i profesjonalizm-skorzystaj z naszych usług.